• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
51 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Levent Mah.Büyükdere Cd. Şişli,34330 İstanbul/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0850 840 27 97
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.carwingo.com.tr/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Levent Mah.Büyükdere Cd. Şişli,34330 İstanbul/TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Otomobiller günümüzde büyük bir öneme sahip. Ancak bir iş gezisi olduğunda veya tatile gidilecekse beraberinde götürmek büyük masraflara neden olmakta. Şanlıurfa oto kiralama gibi hizmetler bu sebeple ön plana çıkmakta.  Zira aracın sadece kullanım hakkı bir süreliğine alındığı için bakım-onarım, vergi gibi bir takım masrafları yer almamakta.

Böylece büyük bir tasarruf yapma olanağı bulunmakta. Tam da bu sebeple firmalar yeni bir araç satın almaktansa, sıklıkla kiralama yoluna gitmekte. Lâkin gerek hijyen şartları, gerekse aracın en iyi hizmeti sorunsuzca sunabilmesi için kiralanan firmaya dikkat verilmesi gerekmekte. Bu açıdan İstanbul’da 2011 senesinde kurulmuş olan Carwingo ülkemizin birçok yerinde araç kiralama hizmetleri sunmakta.

Yerel bir yapıya sahip olan firma yenilikçi yapısıyla öne çıkmakta. Dinamik yapısıyla her yıl gelişmesini büyütmekte. Müşteri odaklı yapısı, başarılı yatırımları ve kaliteli, modern araç filosu sayesinde sorunsuz hizmetler sunmakta. Bunlardan yararlanmak gerek şubeleri yardımıyla gerekse resmi internet sitesi aracılığıyla yapılabilmekte.

Havalimanından Araç Alınabilmekte

Eğer iki şehir arasında yolculuk yapılacaksa, kişisel araçlar için çok ciddi oranlarda yakıt gereksinimi doğmakta. Ayrıca yol uzadıkça bir takım masraflar, yolda kaza yaşanması gibi tehlikeler de artmakta. Bu sebeple günümüzde birçok kişi hem daha kısa olduğu hem de kısa sürede ulaşma fırsatı sunduğu için uçağı tercih etmekte.

Ancak gidilen şehirde aracın olması kolay bir ulaşıma da imkân tanımakta. Bu noktada araç kiralama hizmetleri büyük rahatlık sağlamakta. Carwingo bu noktada kişilere daha gideceği şehre gelmeden, orada araç kiralama fırsatı sunmakta. Üstelik Şanlıurfa havalimanı araç kiralama gibi bir hizmet alındığında, firma aracı havaalanına dek getirmekte.

Eğer uçak herhangi bir nedenle rötar yaparsa gelişmiş çözüm önerileri de sunulmakta.

Türkiye’nin Her Yerine Hizmet Veriliyor

Carwingo tarafından sunulan hizmetler, Türkiye’nin çok sayıda yerine vermekte. Bu bakımdan Şanlıurfa oto kiralama İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Malatya ve Adıyaman dâhil olmak üzere ülkemizin dört bir yanından tercih edilebilmekte.

Eğer kişiler şubeye doğrudan gelmeyecekse bile telefon ile iletişim kurarak bilgi vermesi, hizmeti alabilmesi için yeterli olmakta.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.