• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
49 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: Yukarı Dudullu Mah, Özgürlük Cad, Acem Sk, No:44 Nato Yolu, Ümraniye-İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 540 3037
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında imalata yönelik çalışmalara başlayan firmamız, 2005 yılında Özçelik Mobilya, 2008 yılında ise Cidelli markası altında ticaret hayatına devam etmektedir. Bugünlerde yanında bulunduğumuz büyük müşteri portföyü ve müşteri memnuniyeti ile mobilya aksesuar alanında geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

İstanbul’da kendi üretim tesislerimizde mobilya ve aksesuar konusunda ham ve boyalı ürünlerin imalatını yapmaktayız ve bu konuda geniş ürün yelpazesine sahip bir firmayız. Ürün ağacımızda bulunan 25 kategoride toplam 961 ürünle karşınıza çıkmanın gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin birçok noktasına satış yapan Cidelli Mobilya ve Aksesuar, kendi geliştirdiği özel tasarımlarla ve uzman kadrosuyla mobilya ve aksesuar konusunda sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri olmuştur.

Müşteri beklentileri ve kalite anlamında ürünlerimizde yaptığımız araştırma ve geliştirmeler, sektörel gelişime büyük katkı sağlamıştır. Zamanında, eksiksiz ve görsel zerafeti üst seviyede ürünler sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak başlıca misyonumuzdur. Sadece kârlı değil; güvenli, kaliteli, estetik ve kullanışlı ürünler imal ederek sürekliliği sağlamak istiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.