• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi E-5 Yanı Vetro City Residence Kat No:7, 34515 Esenyurt/İstanbul
  • TELEFON: 05352156785
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bakırköy dans kursu Dansyeri ile Bakırköy’ün en popüler alanlarında sosyalleşebilecek ve bununla birlikte birçok dans branşı üzerinden profesyonel hocalardan yardım alabilecekler. Sanat ve dans eğitim platformu olan Dansyeri, her yaştan insana dansı sevdirmek için kurulmuştur ve İstanbul genelinde hem mesleki hem de hobi olarak dans dersi vermek için şehirdeki en iyi dans kursu olmaktadır.

Dansyeri ile beraber kişiler Salsa, Bachata, Tango, Sirtaki, Zeybek dans branşlarını seçebilir ve düğün danslardan yararlanabilirler. Dans kursu ile kişiler eğitim alacakları dansı seçebilir ve kişiler özel dans dersi programlarını hazırlayabilecekler. Dans eğitimi rehberliğini ihtiyacını giderebilir ve İstanbul’un dört bir yerinden dans akademi eğitim koçları ile tanışabilir.

Bakırköy Dans Kursları ve Fiyatları

Bakırköy dans kursları ile beraber kişiler uzman eğitmen kadrosu ile kazanabilecekler. Tüm eğitmenler birçok branşta bakış açısı ile birçok dansçı yetiştirebilir ve kişiler öz güvenini arttırırken diledikleri dans branşını alabilecekler. Bakırköy dans kursları fiyatları bakıldığı zaman kişiler uygun fiyatlı kurslardan yararlanabilecekler ve grup veya özel derslerden yararlanabilecekler. Bakırköy dans kursları ve fiyatları bakıldığı zaman,

  • Eğitmenler öğrencilerin gelişimlerini takip eder güçlü sanatçılar yetiştirmek için hizmet verirler. Hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitmenlerinizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Dansyeri kurs merkezine yazılmak için mutlaka profesyonel olmanıza gerek kalmamaktadır, kişiler hobi olarak bu işe başlayabilir ve kişiler gelişimlerini sağlayabilirler.
  • Hobi şeklinde dans edebilir ve aynı zamanda dans eğitmeni olarak eğitimlerini alabilirler.
  • Kapsamlı bir şekilde verilen düğün dansı eğitimleri ile birlikte eşinizle beraber sahnede göz kamaştırabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yetişkin Dans Kursları

Yetişkin dans kursu ile beraber kişiler daha mutlu ve daha enerjik olabilirler. Yaş fark etmeden sağlanan dans kursları ile birlikte kişiler hızlı bir şekilde sosyalleşir, enerjik ve mutlu hissedebilir, kilo verdirebilir, esnekliğinizi arttırabilir, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Tamamen öğrenci odaklı bakılan bu kurslarla birlikte kişiler neleri daha iyi yapabildiğini düşünebilir ve kendini sürekli geliştiren yapısı ile beraber farklı dans türleri üzerinde ustalaşma imkânı sağlayabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.