• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
62 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: Konak Mah. 871 Sokak No:80 Kemeraltı, Konak, İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 483 9682
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1985 yılında toptan ve perakende oyuncak işi ile faaliyete geçen firmamız, 1999 yılında oyuncak ithalatına başlayarak , sektörünün en seçkin ve geniş ürün yelpazesini en uygun fiyat ve vade seçenekleri ve geniş hizmet ağıyla tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır.

2000 yılından itibaren toptan hediyelik ve toptan oyuncak satışını ayırarak sektörel profesyonelleşme yolunda önemli bir adım atan firmamız 2002 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve mevcut ihtiyaçları karşılayabilmek için 2000 m2 kapalı alana sahip yeni mağazasına taşınmıştır.

2008 yılında www.dumanoyuncak.com adlı online satış mağazasıyla faaliyetlere başlamıştır.

Kuruluşumuzun 35. yılında siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla ve dürüst ticaret anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. Şimdiye kadar geçen zaman zarfında oyuncak piyasasında adı geçen bilinen veya bilinmeyen birçok marka ve modeli bünyemizde bulundurup müşterilerimize iyi hizmet verebilmiş olmaktan onur duyuyoruz.

Türkiye genelindeki bütün oyuncak toptancılarına yurtdışından getirdiğimiz ürünlerin tedariğini gerçekleytiriyoruz..

2018 yılında kurduğumuz oyuncak fabrikası ile başlıca uzaktan kumandalı araba,peluş ve birçok ürün imalıtına başlamış bulunmaktayız.

Önümüzdeki yıllarda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için öneri istek ve şikayetlerinizi bekliyoruz. Hep birlikte hayırlı ve kazançlı senelerde buluşmak dileğiyle…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.