• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33

HABER DETAYI

13 Temmuz 2020 01:02

İnternetten Satış Oranları Yükseliyor!

İnternetten Satış Oranları Yükseliyor!

Ülkemizde sosyal medyaya ilgi arttıkça, e ticarete olan ilgide son dönemde oldukça fazlalaştı. Nüfusun önemli bir bölümü alışverişlerini internetten yapmaya başladı.  Instagramdan ve internetten toptan satış yapan firmalara ilgi artarken, haliyle internette toptan satış yapan firmalar internete ve instagrama yöneldi.

İnternetten Satış Oranları Yüzde 39 Arttı!

Yapılan araştırmalara göre,  Türkiye’de internetten satış sektörü 2019 yılında gelişmesini sürdürerek yüzde 39 oranında artışla 83,1 milyar TL’lik büyüklüğe ulaştı. 83,1 milyar TL büyüklüğündeki e-ticaret pazarında Online Perakende 44,9 milyar TL’lik bir yer tutarak geçen yıla  oranla yüzde 43 büyüme gösterdi.

Toptancılar Satışlarını Yükseltmek Adına İnternete Yöneldi!

Buna mütevellit instagramda satış yapan işletmeler, ürün portfoy’lerini artırmak için instagram toptancılarını yakın takibe aldı.

Sosyal medya üzerinden ve internetten satış yapan mağazalar, satışını yaptığı ürünlerin toptancılarına ulaşabilmek için arayış içerisine girdiler. İşte tamda burada, Toptancılar Rehberi isimli platformumuzdan bahsetmek isterim.

* İnstagram toptan satış
* İnstagram toptan giyim
* İnstagram toptan bujiteri
* İnstagram toptan kozmetik
* İnstagram toptan hediyelik

Ve daha yüzlerce sektörde satış yapan toptancı ve perakendeci işletmeleri platformunda buluşturacak olan rehberimiz sayesinde instagramda satış yapan mağazalar ve internette satış yapan toptancılar birbirlerine ulaşabilecekler.

Toptancılar rehberine ücretsiz kayıt olan işletmeler, firma iletişim ve adres bilgilerini ve firma resimlerini profillerinde yayınlayabiliyorlar. Dilerlerse sattıkları ürünleri listeleyip ürün bilgilerini sergiliyorlar. Sizde Türkiye’de bulunan toptancı firmalardan biri iseniz burasan toptancılar firma rehberi  sayfamıza ulaşabilir, üye olup firmanızı ekleyebilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.