• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33

Klima Servisi – Klima Bakımı – Klima Teknik Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cengiz AŞIKOĞLU
  • ADRES: Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON: 0 (542) 825 7645
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Klima servisi hizmetlerine bazen ihtiyaç duyulur. Klimalar genellikle kolay kullanılan ve fakat çabuk arıza veren cihazlardır. Bu nedenle kurulum aşaması dâhil olmak üzere çeşitli detaylarının servisler tarafından yerine getirilmesi önem arz eder. Son zamanlarda klimaların markalarına özel çözümler sunan servis elemanları aynı zamanda müşterilerin klimalarının daha çevreci olması bunun yanında söz konusu klimaların daha az elektrik harcaması aşamasında ön plana çıkar.

Özellikle son dönemde yaz aylarında önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan klimaların bakımlarının tam ve zamanında yapılması önemlidir. Bu nedenle klimaların bakımlarının yapılması aşamasında servislere ihtiyaç duyarız. Aynı zamanda klimaların parçaları pahalı olduğundan dolayı klimaların bozulmasını önlemek için periyodik bakımlarının tam ve zamanında yapılması önemli olur. Son zamanlarda gerek bölgesel ve gerekse de lokal bazda çeşitli uygulamalar ile insanların klima servis hizmetlerinin başarılı bir şekilde temini gerçekleştirilir.

Firmamız müşterilerin en iyi hizmeti alması noktasında profesyonel çözümler sunarak ön plana çıkar. Vestel klima servisi olarak yaptığımız hizmetlerde temel olarak müşteri memnuniyetini ön plana alarak insanların beklentilerini karşılama noktasında en başarılı çözümleri yerine getiririz. Siz de Klima servisi hizmetlerimiz ile maliyetleri düşürür ve cihazınızı daha verimli kullanırsınız. Daha fazla bilgi almak için Blog Yazılarımız sayfamıza göz atın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.