• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: İstasyon Mh. Çiçekler Sk. No 12 Nizip/ Gaziantep/ Türkiye
  • TELEFON: 0 (850) 302 1245
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti;1995 yılından bugüne Gaziantep’in Nizip ilçesinde 6000 m² lik alana sahip üretim tesisinde; eleme, ayıklama ve paketleme yapmaktadır.

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti’nin üretim faaliyeti tamamen taze, doğal ve kaliteli ürün odaklı olup tüketicilere doğal ve uygun fiyatlı ürünler sunmanın yanı sıra çiftçilere de maddi katkılar ile teorik ve pratik bilgiler sunarak çiftçileri de desteklemektedir.

Şirket “Baharat ve baharatta kalite bizim işimizdir…” amacıyla çıktığı yola; çiftçi ve köylüyü destekleyerek “Müşterilerimize en uygun fiyatı sunmak da bizim işimizdir…” amacını eklemiştir.

Şirket ilk kurulduğu günden bu güne kadar uygulamış olduğu yöntemler neticesinde 2013 yılında Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından baharat dalında Yılın Markası seçilerek, Tüketicilere Önerilen Marka olarak yer almıştır. Aynı yıl içerisinde Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından kalite ödülü almıştır.

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti’nde üretilen tüm ürünler “Türk Gıda Kodeksi”ne uygun üretilmekte olup, gerek ürünlerin hijyen şartları ve üretim aşamaları gıda mühendisi tarafından kontrol edilmekte gerekse çalışanların hijyen eğitimi uzman hekim tarafından verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.