• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
129 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: Süleymaniye Mah. Şahende Sk. No:17/301 Fatih İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 522 6888
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2002 yılında Eminönü / İstanbul bölgesinde kurulan Aksan Bilgi Teknolojleri, ilerleyen zamanlarda kalite standardı ile birlikte büyümede hız kazanmış ve 2012 yılı başlarında ise, merkezi Eminönü olmak üzere Ar-Ge çalışmalarına Çin ve Türkiye\’de devam etmiştir.

Onbir kişilik işinde uzman kadrosu ile ivme kazanan şirketimiz 2015 yılı ile başlayan zirve yarışında, projelerini üstlendiği lider markalara destek vermeye başlamıştır.
İthalat, innovasyon ve e-marketing gibi çeşitli alanlara atılan Aksan Bilgi Teknolojileri, dijital pazarlama teknikleri alanında alternatif projeler yürütmüştür.

Bu gelişmeler ile birlikte aynı sektörde hizmet veren ajansların özellikle ürün tedarik ihtiyaçlarını karşılayan tam donanımlı bir şirket olarak sektör öncüsü pozisyonuna gelme yolunda istikrarlı adımlar atmıştır.

Bulunduğumuz konumda 450 üzerinde kurumsal şirket, 3500\’e yakın bireysel müşteri portföyü ve Türkiye genelinde hizmet veren birçok kamu kuruluşunun iş partneri olmuştur.

Son kullanıcıya alternatif çözümler sunmanın yanında aynı sektörde ve aynı kulvarlarda yarıştığı muhtelif şirketlerin ürün tedarik ihtiyaçlarını karşılayarak, sektörde eğitimci statüsüne yerleşmeyi başarmıştır.

Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden Aksan Bilgi Teknolojileri, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler ile ispatlamayı başarmıştır.

2020 yılı projeleri kapsamında, ses getirecek projeler yapmayı hedefleyerek, bu alanda çalışmalarına hız katmıştır.

Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz hizmeti hedeflemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.