• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
164 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: İvedik Mh. Melih Gökçek Bulvarı 1368. Cadde No:104 O.S.B - Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 394 6060
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Temelleri 1988 yılında atılan YILMAZLAR KIRTASİYE 30 yıllık serüveni geride bırakmış ve günümüzde geniş dağıtım ağı,güçlü finansal yapısı ve uzman kadrosuyla ulusal alanda tanınan bir marka haline gelmiştir.YILMAZLAR KIRTASİYE sektöründe öncü,alanında fark yaratan,güvenduyulan,bu başarısını farklı alanlarda da sürdürmeyi hedeflemektedir.

YILMAZLAR KIRTASİYE geniş vizyonu ve dinamik yapısı sayesinde hem ciro bazında hem de ulaşılan bayi sayısında her yıl hedeflediği büyüme oranlarına ulaşmaktadır.YILMAZLAR KIRTASİYE, kırtasiye ve ofis malzemesi ithalat ve ihracatı ile kırtasiye ve ofis malzemeleri toptan dağıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

YILMAZLAR KIRTASİYE günümüzde 10.000 metrekare kapalı alan üzerinde 75 personel,30 dağıtım aracı ile birlikte 50 farklı şehirde yaklaşık 2000 noktaya hizmet sunmaktadır.

YILMAZLAR KIRTASİYE çözüm ve verim odaklı çalışma şekliyle iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.YILMAZLAR KIRTASİYE sürekli gelişimi talep ve takip etmekte,iş ortaklarıyla beraber gelişmeyi hedeflemektedir.

Yıllar öncesinde kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüştüğüne şahit olduğumuz bu günlerde,gerçeğe dönüşeceğine emin olduğumuz nice hayallere sahibiz.Bu yolda siz değerli iş ortaklarımızla beraber yürümek YILMAZLAR KIRTASİYE olarak bizlere her zaman güç verecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.