• toptancilarrehberi@gmail.com
  • 542 458 83 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
72 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Girne Mahallesi Atatürk Cad. No:41 Maltepe - İstanbul
  • TELEFON: (0216) 457 21 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mehmet Ali Daştan yönetiminde kurulan firmamız sektörde 35 yılı aşkın sürede faaliyet göstermiş ve oğlu (merhum) ZEKİ DAŞTAN’ın askerden gelmesiyle şirketleşen firma 1998 yılılnda kurumsal bir kimlik kazanan ZEKİ ZÜCCACİYE LTD. ŞTİ. Olarak satış ve pazarlama da halen aktif 100’e yakın deneyimli personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Mehmet Ali Daştan, Zeki Daştan ve Filiz Aynur Daştan ortaklığı ile kurulan firma 27, 10 , 2005 tarihinde Zeki Daştan’ın vefatı ile firma şu anda Mehmet Ali Daştan, Filiz Aynur Daştan ve Zeki Daştan’ın varisleri olan eşi ve çocuklarının ortaklığı ile devam etmektedir.

Züccaciye, oldukça geniş yelpazesi olan bir sektördür. Biz Zeki Züccaciye olarak 20.000’i aşkın ürün ile toptan satış yapmaktayız. Sektördeki ürünlerin Türkiye genelinde bayiliğini yapmakta olup halen 6500 m2’lik kapalı alanda hizmete devam ediyoruz.Ortak akıl ile Prensiplerine bağlı kalarak ve dürüstlük ilkesini personeline de aşılayan Zeki Züccaciye en önemli aktörlerden birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

Girişimci yapısı, dürüstlüğü ve sevilen kimliği ile tanınan ZEKİ DAŞTAN firmanın büyümesinde etkin rol oynamış, çalıştığı tüm firmalar tarafından çok sevilmiştir. Ölümü ile tüm çevresini yasa boğan ZEKİ DAŞTAN ‘Biz Zeki Züccaciye olarak her zaman dürüstlüğü ilke edindik.’ Firmamızda çalışan personelimizide seçerken bu prensibimizi onlara da aşılayarak doğru insanlarla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle işimizde titiz olduğumuz konulardan biri de sattığımız ürünlerin kalitesi ve lojistik desteğidir. Çalıştığımız firmalarda bize her zaman fikirlerimiz konusunda destek olmuş ve arkamızda durmuşlardır.

Züccaciye ve ev tekstili sektöründe, 35 yıldır faaliyet gösteren firmamız her geçen gün biraz daha büyüme kaydetmiştir. Firma şuanda sektörümüzün en saygın ve sayılı şirketleri arasındadır. Zeki Züccaciye olarak işimizi günü birlik olarak düşünmedik. Bu böyle olunca bizimle ticari ilişkide olan müşterilerim izinde her zaman güvenini kazandık. Bizlerde müşterilerimizin arkasında durup ve elimizden gelen tüm desteği verdik. Hedefimiz arasında olan ve yakın tarihinde hayata geçirmek isteğimiz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni işyeri binamızı 50.000 m2 üzerine kurmaktır. Uzun zamandır alt yapısını oluşturmaya çalışıyoruz.

Liderlik vasfını ve tecrübesini çalışanlarından ve müşterilerinden esirgemeyen MEHMET ALI DAŞTAN konumu, vizyonu ve geleceğe bakışı bakımından önder vasfını hiç yitirmemiş olup, oğlu ZEKİ DAŞTAN’ın kurmuş olduğu sektörün ileri gelen firmaları arasında emin adımlar ile ilerlemektedir. ZEKİ ZÜCCACİYE LTD. ŞTİ. Geçmişte olduğu gibi bu gün ve yarın da müşterisinin yanında olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.